Destek Bildirimleri

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Destek Bildirimleri

Bir sorunuz mu var?

 1. wiki.amonra.com.tr adresindeki arama ekranında, anahtar kelimeler ile arama yapabilirsiniz.
 2. wiki.amonra.com.tr sayfasında solda yer alan menü üzerinden kullanmakta olduğunu Paket/Modüle göre işlemleri takip ederek inceleyebilirsiniz.
 3. destek@hotech.com.tr adresine kurumsal email adresine sorunuzu detaylandırarak, gerekiyor ise ekran görüntüsü ile beraber bildirebilirsiniz.
  • Kurumsal email adresinin olmadığı durumda, işletme adının da belirtilmesi gerekiyor.
  • Birden fazla işletmenin olduğu durumda, işletme adının belirtilmesi, size yapılacak dönüşlerin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Bir sorununuz mu var?

 1. wiki.amonra.com.tr 'deki sağ üst köşedeki arama alanından sorunuzla ilgili kelimeler girerek Sık Sorulan Sorulardan oluşan kayıtlarımızdan sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.
 2. web.hotech.systems adresinden size oluşturulan kullanıcı ile login olabilir ve Yeni TS Formu ile açılan formu doldurabilirsiniz. (Web için yeni kullanıcı oluşturma taleplerinizi destek@hotech.com.tr adresine iletebilirsiniz.)
 3. destek@hotech.com.tr adresine, sorununuzu aşağıda yer alan detaylar ile iletebilirsiniz:
  • Sorunun oluşma kriterlerini belirtilmesi: Hangi ekranda veya raporda, örnek tarih, örnek rezervasyon numarası, örnek firma adı.. vb. kriterler ile sorunun oluşma koşullarının belirtilmesi gerekiyor.
  • Tutarsızlık olduğu düşünüldüğü durumda, hangi ekran veya raporda, tarih, statü, vb. Parametrelerin seçili olduğu ekran görüntüsü ile, olması gerektiğini düşündüğünüz değerleri de belirterek, bildirimde bulunmanız, sürecin hızlanmasını sağlayacaktır.
  • Uzak bağlantı gerekmesi durumunda, program kısayolu sağ tıklayarak Dosya Konumu Aç komutu ile gelen penceredeki RaDestek.exe veya https://www.hotech.systems/progs/radestek.exe linkindeki dosyayı açıp, ekranda gösterilen ID numarasını bizlerle paylaşmanız ve bağlantı sağlanıncaya kadar TeamViewer programının açık kalması, işlemlerinizin hızlı sonuçlanması konusunda yardımcı olacaktır.

   Radestek Hotech TeamViewer
Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?