Finans Onay

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Yapılan ödeme taleplerinin yetkililer tarafından onaylandığı ve onay sürecinin takip edildiği listedir. Liste ilk açılışta kullanıcının sahip olduğu onay yetki seviyesinin onaylaması gerektiği kayıtları listelemektedir. Listenin üst kısmında bulunan özel fitreler ile liste filtrelemelerini yapabilir ve seçim işleminden sonra listenin standart olarak sol kısımda yer alan butonlar yardımı ile seçimlerinizi kaydedebilirsiniz. Onaylama yada talebi red etmek için listenin en başında Onayla - Red şeklinde seçim yapabileceğiniz iki sütun bulunmaktadır.

finanstalep_finonay.png

Fin. Onay listesinin üst kısmında yer alan fitreler sırası ile;

Şube: Açılan listede gelen şubeler listesinde seçtiğiniz şubelerin yaptığı talepler listelenecektir. Seçim yapılmaz ise tüm şubeler listelenir.

Döviz: Yapılan Ödeme talebinin döviz birimine gire filtrelemeler yapılabilir.

İşl. Tipi: Yapılan ödeme taleplerinin işlem türlerine göre filtrelenmesini sağlar.

Tüm Onay Seviyeleri: Liste ilk açılışta kullanıcının sahip olduğu onay yetki seviyesinin onaylaması gerektiği kayıtları listelemektedir. Bu seçenek işaretlenerek işlem yapılması beklenen yada onaylanan tüm kayıtlar listelenir.

Fin. Onay listesinin standart olarak sol kısmında yer alan özel işlem butonları sırası ile;

Kaydet: Listede yapılan seçimlerden sonra Onayla - Red seçeneklerinin birisi seçilerek bu seçimlerin işleme alınmasını sağlayan butondur.

Tümünü Seç: Listedeki kayıtların tümü seçmek için kullanılır. Onay yada red için iki ayrı seçeneği vardır.

Tüm. Onayla: Listedeki tüm kayıtları seçim yapmadan onaylamak için kullanılır. Kullanıcıdan alınan onaydan sonra tüm kayıtlar otomatik olarak onaylanır.

Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?