Guest 360

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Otello Guest 360 Agent

Kullanım Amacı

Herhangi bir PMS programı üzerinden entegrasyon yapılarak kurulumu sağlanan Otello programının hızlı erişim penceresidir. Otello Guest 360 Agent kullanım esnasında tüm pencerelerin üzerinde sürekli aktif kalmaktadır ve erişmek istediğiniz misafir bilgilerine pencere üzerinden arama yaparak veya kısayol tuşları ile belirtmiş olduğunuz parametrelere göre kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Kullanımı

 1. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra masaüstüne Guest 360 klasörü içindeki exe kısayolu oluşturulur. Exe çalıştırıldığında program açılacak ve siz bu pencereyi kapatana kadar tüm pencerelerin üstünde çalışmaya hazır olarak bekleyecektir.

  Guest360 image1.png
 2. Bu pencereyi kullanarak isim,soyisim,tel no, mail gibi bilgilerden birisini girerek Restaurant Loyalty üyesi misafirinizin bilgilerine kolayca ulaşmanıza imkan vermektedir. Üyelik işlemleri hakkında bilgiye Restaurant Loyalty sayfasından erişebilirsiniz.

  Guest360 image4.png
 3. Gelen ekranda Guest Info ve Statistics panelleri üzerinden, misafirin isim-soyisim, uyruk, ülke, kart no, bonus puan, RFM puanı, toplam ziyaret, toplam geceleme gibi bilgilerini göstermektedir.

  Guest360 image2.png
 4. Bu ekranın en alt kısmında bulunan History paneli üzerinde bulunan sekmelerde, misafirinizin tercihlerini, sağlık notlarını, yorum, anket, talep, tercih ettiği ürünler, geçmiş ve gelecek rezervasyon bilgilerine ulaşabilmeniz mümkündür.

  Guest360 image3.png
 5. Kullanımda olmadığı zamanlarda ekranın sağ üst köşesinde bulunan >> butonuna tıklayarak pencerenin küçülmesini ve ekranda işlem yapmak istediğinizde << butonu ile tekrar çağırabilirsiniz.
Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?