In House Yorum Girişi (HGR)

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Misafirin konaklaması esnasında yorum girebilmesi bu ekrandan sağlanır.

InHouseClientCheck.PNG

Misafirin oda numarası zorunlu alandır. Oda numarası dışında doğum tarihi veya email adresinin doğru girilmesi gerekmektedir. Oda numarası ile beraber doğum tarihi veya email adresi alanın yazılma zorunluluğu yanlış misafir adına yorum yazılmasını engellemek amacı ile yapılmıştır. HGR otel otomasyon sistemlerinden misafir bilgilerini aldığını göz önünde bulundurarak misafir girişlerinde yapılan kayıtların doğruluğu sistemin çalışması için önem arz etmektedir.

InHouseTravelDetails.PNG

Misafir öncelikle seyahat detaylarını gözden geçirerek eksik ve yanlış bilgi varsa bu alanda değişiklik yapabilir. Otel sisteminden gelen bilgilerde farklılıklar veya eksiklikler olabilir.

Ekranda özellikle mail adresinin doğru kayıt edilmiş olması gerekmektedir. Zira bu aşamadan sonra misafirin mailine onay için bir link gönderilecektir.

Kullanım şartları kabul seçeneği seçildikten sonra bir sonraki adıma geçiş yapılması gerekmektedir.

InhouseCommentPage.PNG

Ekranda yorum başlığı ve yorumun yazılacağı metin alanına misafir tarafından yorum girilir. Yorumlar en az 160 karakter olması gerekmektedir. Misafir yorum girişinden sonra otel puanlamasını yapabilir. Her bir kategori için en az bir adet puanlama girmesi gerekmektedir.

InhouseCommentPage_end.jpgSayfa sonunda tavsiye seçeneğini belirterek yorumu gönderebilir.

Sonuç sayfasında misafirin yorumunun gönderildiğini içeren teşekkür mesajı ekrana gelecektir. Böylece konaklayan misafirlerin konaklama esnasında yorum girişi yapılmış olur.

InhouseCommentfinal.jpg

Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?