RaWeb

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Raweb

Hotech Yazılıma iletilen destek ve yazılım taleplerinin takibi için en etkin yoldur. Kullanıcı paneli kullanımı hakkında bilgi almadan önce RaWeb kullanım nedeni ve hangi zamanlarda kullanılması etkin destek ve iletişim için gerektiğini inceleyelim.

Kullanım Nedeni

  • Faks veya email göndermeye gerek kalmadan soru, hata mesajı, rapor talebi vb. isteklerinizi dosya ekleyerek talep kaydı oluşturabilirsiniz.
  • Talebinizle ilgili yapılan işlemleri ve anlık gelişmeleri sürekli görebilirsiniz.
  • Destek amaçlı telefon görüşmelerini azaltarak daha hızlı iletişim kurabilirsiniz.
  • İşletmenize ait sistemdeki bilgileri kontrol edebilirsiniz. (Lisans bilgileri, iletişim bilgileri vb.)

Ne Zaman Kullanılmalı

Sistemin çalışmasını durduran acil durumların hemen çözüm bulunması için telefonla bildirilmesi gerekmektedir. Bu gibi acil durumlar dışında RaWeb üzerinden destek ve istek taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Acil durumlar dışında destek@hotech.com.tr adresine yapılan bildirimlerden farklı olarak her yapılan destek ve istek talebinin takibi için takip numarası sistem tarafından atanır.

Acil kapsamına girmeyen taleplerde 7/24 destek hattımızın durumuna bağlı olarak destek uzmanlarımız sizleri destek@hotech.com.tr adresine mail ile iletmeniz veya RaWeb üzerinden talebinizi kayıt etmeniz için yönlendirebilir.


Verdiğimiz destek hizmetinin kalitesini yükseltmek için yapılacak yönlendirmelere göstereceğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederiz.


RaWeb Kullanıcı Paneli Kullanımı için tıklayınız.

Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?