Zimmet Fişi-İade

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Zimmet Fişleri

Personel veya departmanda belli görev bölümlerinin kullanımına verilen demirbaş ve malzemelerin zimmet kaydı va takibinin yapılması için kullanılır. OperasyonZimmetMenu.PNG

Zimmet Fişi

Personel veya departmanda belli görev bölümlerinin kullanımına verilen demirbaş ve malzemelerin zimmet kaydi Zimmet Fişi seçeneği ile yapılır.

ZimmetFisiKayit.PNG

Departman seçimi yapıldıktan sonra zimmet kaydı yapılacak olan Personel veya Görev seçimi yapılır. Hesap alanında yapılan seçime bağlı olarak zimmeti alan personel veya görev alanı belirtilir.

Belge No ve Tarih Saat belirttikten sonra Giriş Deposu belirtilmesi gerekmektedir.


Demirbaşlar ve Malzemeler sekmeleri ile belirtilen personel veya görev alnına demirbaş ve malzemeler belirtilir. Not alanına zimmet ile ilgili alınması gereken varsa girilerek zimmet fişi yazdırılır.

Zimmet İade Fişi

Zimmet iadelerinde personel veya görev alnının zimmetten düşmesi için Zimmet İade Fişi seçilerek zimmet iade kaydı yapılır. Personel yada görev seçildiğinde daha önceden zimmetlenmiş demirbaşlar otomatik olarak gelecektir. Zimmet fişi ile aynı şekilde doldurulan Zimmet İade Fişinde çıkan depo zimmet yapılan personelin/görevin deposu seçilirken, giriş Deposu Ana depo olarak seçilir.

ZimmetIadeFisiKayit.PNG


Tüm Zimmet Fişleri

Kayıt edilen zimmet ve iade fişleri Tüm Zimmet Fişleri liste ekranında görülerek değişiklik yapılabilir.

ZimmetFisleriListe.PNG
KopyalaButon_Master.PNG butonuna basarak ekrana gelen kayıt fişinde değişikliklerle hızlı zimmet kaydı yapılmasını sağlar.
DegistirButon_Master.PNG Liste ekranındaki zimmet yada iade fişi ile ilgili değişiklik yapılmasını sağlar.
SilButon_Master.PNG Yetkili kullanıcıların liste ekranındaki zimmet yada iade fişinin silinmesini sağlar.
IadeEtButonu.PNG Liste ekranındaki zimmet fişinin iade edilmesini sağlar.
DetayButon_Master.PNG Yetkisi olmayan kullanıcıların liste ekranındaki zimmet yada iade fişlerinin detayını görmesini sağlar.

Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?