Stok Hareketleri İpuçları

AmonRa Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Stok Hareketleri İpuçları

Devir Sonrası Fiş İçerikleri

  • Ham madde ile ilgili detaylarda Ham madde ile ilgili bir arşiv kaydına bakmak isterseniz ilgili ham maddenin Extre içinde iken sağ üstte yer alan "arşiv kayıtlarını da göster" seçeneğini kullanabilir siniz. Aşağıdkai resimdeki ekran görüntüsünden yardım alabilirsiniz.

Arsiv kayıtlarınıda goster.png

  • Fişler ile ilgili bir detaya ulaşmak istediğinizde ise Stok Raporlarının altındaki İşlem Raporları menüsünde Stok Hareket Raporu ve Stok Fiş Raporu ile istediğiniz tüm fiş ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki ekran görüntüsünden yardım alabilirsiniz.

StokHareket_ve_FisRaporlari.png

  • Satıcılar ile ilgili eskiye yönelik bir kayıt incelemek isterseniz yine Stok Raporlarının altındaki İşlem Raporları menüsünde Satıcı İşlem Raporundan istediğiniz detaya ulaşabilirsiniz.
  • Cost raporunda hesaplanan rakamlarında kontrolü için Arşiv ve Stok Raporlarından Stok Hareket Çizelgesi ile istediğiniz tüm fiş ve detaylarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki ekran görüntüsünden yardım alabilirsiniz.

Stokhareketcizelgesi.png

Ürün Transferinde Stok ve Maliyet İnceleme

Reçete transferi için Fişler menüsü altında yer alan Ürün transfer fişini kullanabiliyorsunuz. Fişi doldurduğunuz anda yada tüm ürünleri girdikten sonra (istediğiniz herhangi bir anda) doldurduğunuz Ürün transfer fişi ekranında alt buton barında bulunan Ham maddeler butonuna tıklayarak, ilgili transfer için oluşacak maliyeti ve miktarı anlık olarak görebilirsiniz.

UruntransferFisi.png

Fişi kaydettikten sonrada yine aynı fişi açıp ham maddeler kısmında, yada tüm stok fişleri kısmında yaptığınız reçete transferine binaen oluşan transfer fişi altında görebilirsiniz.

Recetetransfer_Stokfisikaydı.png

Bu sayfayı yararlı buldunuz mu ?